Nawigacja mobilna

Bio

Jacek Stachursky to jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Laureat wielu nagród, wśród których najważniejszą jest Srebrny Słowik zdobyty na Sopot Festival 2006 utworem „Z każdym Twym oddechem”.

W 2000, 2001 i 2002, 2007, 2010 roku wystąpił na Festiwalu w Opolu, gdzie został uhonorowany nagrodą SUPERJEDYNKI. W dotychczasowej karierze artysta wydał 9 płyt, ostatnia płyta „BOSKI PLAN” ukazała się jesienią 2012r. Jacek Stachursky to Artysta , który wciąż zaskakuje swoich fanów nowoczesnym obliczem polskiej muzyki.

We wrześniu 2014 r z okazji 20 lecia pracy artystycznej Jacka Stachurskiego na rynku pojawiło się wydawnictwo „Moje Zakazane Przeboje„ , na płycie znalazło się 15 utworów specjalnie wyselekcjonowanych przez Artystę . Kompilacja zawiera utwory bardzo dobrze znane fanom tak jak: „Żyłem jak chciałem”, „Finał”, „Ostatni”,itp jak również kompozycje, które są warte przypomnienia, anie były szeroko prezentowane przez media.

Największą pasją Artysty jest miłość do muzyki, jest specjalistą od kumulowania pozytywnej energii, którą przekazuje na koncertach. Koncerty Jacka Stachursky’ego to niezapomniane przeżycie artystyczne, charakteryzujące się niezwykłą żywiołowością i gigantyczną dawką pozytywnej energii, to niepowtarzalne widowisko ze wspaniałą oprawą oświetleniową i wizualną.

Dzięki powszechnie znanym przebojom takim jak: „Typ niepokorny”, „Zostańmy razem”, „Jesteś moim przeznaczeniem”, „Z każdym Twym oddechem”, a także utworom „Jedwab” i “Kocham Cię Kochanie Moje” w jego osobistej interpretacji i innym przebojom, Artysta zdobywa sympatię publiczności w każdym wieku a koncert zapada na długo w pamięci wszystkich uczestników.

Jacek Stachursky nie zwalnia tempa – wprost przeciwnie – szykuje dla wszystkich kolejne niespodzianki. A jak Jacek szykuje niespodzianki, to naprawdę warto czekać…W tym roku celebruje 25 lat pracy estradowej.