O Nas

You do not have Flash installed, or it is older than the required

Click below to install the latest version and then try again.

Get Adobe Flash player

O Nas

Musicart to jedna z największych i zarazem najstarszych agencji impresaryjno-koncertowych działających na polskim rynku. Jesteśmy zaufanym i wiarygodnym partnerem, a nasz zespół cechuje pasja oraz kreatywność. Nasza komunikatywność, otwartość i osobisty kontakt z Kontrahentami sprawia, że wciąż zyskujemy ich zaufanie oraz potrafimy pomóc i doradzić nawet w najbardziej skomplikowanych sytuacjach. Współpracując w wieloma popularnymi gwiazdami, zespołami muzycznymi, aktorami oraz prezenterami z Polski i Europy jesteśmy w stanie dobrać odpowiedniego artystę na każdego rodzaju event. Nasze dotychczasowe doświadczenie zdobyte w trakcie pracy z artystami sprawiło, iż wielu z nich nam zaufało i udzieliło prawa wyłączności w reprezentacji.

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy profesjonalną technikę estradową. Posiadamy najwyższej klasy sprzęt nagłośnieniowo - oświetleniowo - sceniczny najlepszych światowych marek. Nasza ekipa techniczna to doskonali specjaliści, niejednokrotnie najlepsi w swoim fachu, charakteryzujący się autentyczną pasją. Nieustannie kreatywni, otwarci na nowe i awangardowe pomysły zmieniamy śmiałe wizje w rzeczywistość. Wielką przyjemność i satysfakcję sprawia nam możliwość kompleksowej organizacji przedsięwzięć artystyczno - estradowych.

Z największym zapałem i konsekwencją zrealizujemy każde, nawet prawie niemożliwe zlecenie, bo prawdziwą satysfakcją jest praca dla Was!

Zapraszamy do współpracy!

Jacek Jastrowicz Jacek Siębor

SHOW REEL

    Bookmark and Share