Artyści

You do not have Flash installed, or it is older than the required

Click below to install the latest version and then try again.

Get Adobe Flash player

You do not have Flash installed, or it is older than the required

Click below to install the latest version and then try again.

Get Adobe Flash player


Management:
Jacek Jastrowicz
jacek@musicart.pl
+48 (22) 490 98 94

Project manager oraz koncerty:
Agnieszka Kudła
agnieszka@musicart.pl
+48 609 324107
+48 (77)4105399

Biografia

W 2015 roku mija 25 lat, odkąd Robert Janson wraz z braćmi Pawłem i Michałem Marciniakami postanowili utworzyć grupę muzyczną i nazwać ją Varius Manx.  Z tej okazji zespół przygotował wyjątkową, jubileuszową trasę koncertową podsumowującą 25 lat pracy artystycznej. Prawdziwą gratką dla fanów jest wiadomość, że podczas tourne grupa wystąpi z legendarną wokalistką Kasią Stankiewicz! Jubileuszowa trasa koncertowa to wydarzenie ekskluzywne. Będzie to jedyna i niepowtarzalna okazja aby usłyszeć przepiękny głos Kasi w towarzystwie muzyków Varius Manx!

Podczas koncertów grupa zaprezentuje materiał z 25 lat działalności. Usłyszymy doskonale znane utwory, hity lat 90-tych, takie jak „Orła cień”, „Zanim zrozumiesz”, „Pocałuj noc”, „Ruchome piaski”, „Zamigotał świat”, a także nieco nowsze piosenki jak  „Maj”.

Przedsmakiem urodzinowych koncertów będzie sylwestrowa noc, kiedy to grupa wraz z Kasią Stankiewicz wystąpią podczas koncertu we Wrocławiu pn. „Sylwester z Dwójką”.

 

Historia zespołu zaczyna się w 1990 roku, kiedy na rynku ukazała się pierwsza płyta, krążek „The Beginning”, który zapewnił grupie grono wiernych fanów. Wydane w kolejnych latach płyty „Emu”, „Elf”, „Ego”, „End” zyskały status wielokrotnie platynowych oraz szereg nagród min. Grand Prix w Sopocie, 6 Fryderyków czy wygrana na Festiwalu w Karlshamn. Warto zaznaczyć, że zespół Vaius Manx jest pierwszym polskim zespołem, który został wyróżniony Brylantową Płytą, nagrodą za największą ilość zdobytych złotych i platynowych płyt. W 2011 roku grupa wydała 11. płytę studyjną, album „Eli”, promowany singlem „Przebudzenie”.

Z pewnością podczas jubileuszowych koncertów w wykonaniu Varius Manx i Kasi Stankiewicz nie zabraknie przebojów, niezapomnianych muzycznych uniesień i moc energetycznych dźwięków. To trzeba zobaczyć!

 

Galeria

Ridery techniczne

Aby pobrać oferty musisz podać email, na który mają być przesłane ridery. Podaj email i pobierz ridery techniczne:

Email:*
variusmanxkasiastankiewiczridertechnicznysezon2017.pdf

News

 • W 2015 roku mija 25 lat, odkąd Robert Janson wraz z braćmi Pawłem i Michałem Marciniakami postanowili utworzyć grupę muzyczną i nazwać ją Varius Manx.  Z tej okazji zespół przygotowa...

  Rezerwacja koncertów

  Imię:*
  Miasto:*
  Firma:*
  Telefon:*
  Email:*
  Treść:

  Press

  Aby pobrać materiały prasowe musisz posiadać konto. Zapraszamy do łatwej i szybkiej rejestracji.

  Zaloguj się

  Twój login:*
  Hasło:*

  nie pamiętam hasła

  Nie masz jeszcze konta?

  zarejestruj się

  Multimedia

  loading...
  Bookmark and Share