Aktualności

You do not have Flash installed, or it is older than the required

Click below to install the latest version and then try again.

Get Adobe Flash player

“Patrycja Markowska Na Żywo” już w sklepach!!!

Koncert Patrycji Markowskiej to niczym dobry film: zaskakuje zwrotami akcji, trzyma w napięciu a ekscytacja przeplata się z melancholią. Wszystko za sprawą charyzmatycznych bohaterów, efektownych ujęć i znakomitej ścieżki dźwiękowej. Takie jest właśnie najnowsze wydawnictwo artystki - "Patrycja Markowska Na Żywo".   

1 Października 2014r publiczność zgromadzona w łódzkim klubie Wytwórnia była świadkiem  wyjątkowego wydarzenia. Na specjalnie przygotowanej scenie, przy niesamowitej oprawie świateł i dźwięku, artystka zaprezentowała utwory z ostatniej płyty Alter Ego oraz najbardziej znane przeboje ze swojego repertuaru. Utwory takie jak "Jeszcze raz", "Deszcz" czy "Świat się pomylił" w aranżacjach koncetowych brzmią jeszcze lepiej i ciekawiej. Na scenie nie zabrakło również gości... Pojawili się Artur Gadowski - wokalista zespołu IRA oraz Wojtek Horny, muzyk znany z m.in. z zespołu O.N.A.

Poza koncertem na Albumie znajdują się wyjątkowe bonusy pokazujące najważniejsze momenty z koncertowego życia zespołu wraz z unikatowymi materiałami z prób bardzo rzetelnie oddające tamtejszą, rock&roll'ową atmosferę.

Album "Patrycja Markowska Na Żywo" będzie zawierać płytę DVD będącego zapisem całości koncertu wraz z dodatkami (blisko 2 h materiału) oraz płytę CD z największymi przebojami Artystki. W sklepach pojawi się osobno płyta CD.

Wydawnictwo promuje utwór NaNaNa ( Wszystko gra) 2015.
LInk do teledysku:https://www.youtube.com/watch?v=3cl1a-Azqnk

Bookmark and Share