Aktualności

You do not have Flash installed, or it is older than the required

Click below to install the latest version and then try again.

Get Adobe Flash player

Opole 2016. Worek nagród dla Varius Manx i Kasi Stankiewicz!

- To piękna chwila, która trwa. W życiu ludzie częściej się rozstają niż do siebie powracają. Jeśli więc nastąpił taki powrót, nawet jeśli będzie trwał sezon czy dwa, to zostanie on zapamiętany - mówi Robert Janson z Varius Manx.

 

Piątkowy wspólny występ zespołu i Kasi Stankiewicz w koncercie filmowym podczas 53. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu wzbudzi ogromne emocje wśród publiczności. - To, co wydarzyło się na tej scenie, było niesamowite. Gdy tylko na nią wyszłam, od razu miałam łączność z publicznością. Nastąpiła chemiczna reakcja, której nie da się wytłumaczyć i już wiedziałam, że będzie dobrze. Jednak to, co stało się po piosence, przekroczyło już jakiekolwiek moje oczekiwania. Odśpiewano mi "Sto lat", a ja zostałam na scenie dłużej niż przewidziany czas antenowy - mówi wokalistka, która świętuje w Opolu swoje urodziny.

Kasia Stankiewicz ponownie zaśpiewała z Varius Manx podczas sobotniego koncertu "SuperPremiery". Za wykonanie utworu "Ameryka" artyści otrzymali wyróżnienia od Polskiego Radia i stowarzyszenia ZAiKS (dla autora muzyki - Robert Janson, dla autora tekstu Jacek "Budyń" Szymkiewicz). Zespół zdobył też przyznaną po raz pierwszy SuperPremierę od jury. O czym opowiada "Ameryka", można dowiedzieć się z rozmowy z muzykami, którą przeprowadzono w plenerowym studiu radiowej Jedynki na opolskim festiwalu.

Info. prasowe:

http://www.polskieradio.pl/7/160/Artykul/1627650,Opole-2016-Worek-nagrod-dla-Varius-Manx-i-Kasi-Stankiewicz

 

 

Bookmark and Share