Aktualności

You do not have Flash installed, or it is older than the required

Click below to install the latest version and then try again.

Get Adobe Flash player

"Na Fali 2016" - Olivia Wieczorek wraz z Varius Manx i Kasią Stankiewicz

Koszaliński Amfiteatr w dniu 15.08.2016 stał się wielkim „Morzem Przebojów”.
Statuetkę "Na Fali 2016" zdobyła Olivia Wieczorek która swoim brawurowym wykonaniem utworu "Ruchome Piaski" w duecie z Katarzyną Stankiewicz i Varius Manx podbiła serca publiczności.

 

"Dziewczynka swoim brawurowym duetem z Katarzyną Stankiewicz i Varius Manx podbiła serca publiczności i zdobyła statuetkę "Na Fali 2016".

 

Koszaliński Amfiteatr w tym roku utonął w prawdziwym „Morzu Przebojów”. Podczas koncertu usłyszeliśmy piosenki, które królowały w tym roku w polskich rozgłośniach radiowych, jak również największe hity Grzegorza Hyżego, Michała Szpaka, Natalii Szroeder, Szymona Chodynieckiego, Darii Zawiałow, Varius Manx i Kasi Stankiewicz oraz zespołu Feel. Na scenie pojawiły się również duety, w których wystąpili znani i lubiani artyści wraz z uczestnikami programów typu talent show takich jak: X Factor, Mam Talent! i Mali Giganci. Każdy z występów został oceniony przez widzów podczas trwania koncertu. Zwycięski wykon Olivii Wieczorek i Katarzyny Stankiewicz otrzymał statuetkę NA FALI 2016. O dobrą atmosferę zadbali prowadzący Filip Chajzer i Olivier Janiak. Festiwal Na Fali zakończył mini recital zespołu IRA, który został nagrodzony BURSZTYNOWĄ FALĄ za całokształt dokonań artystycznych."

Info prasowe: http://www.tvn.pl/showbiz/olivia-wieczorek-z-malych-gigantow-wygrala-w-plebiscycie-morze-przebojow,209264,0,0.html

Bookmark and Share