Aktualności

You do not have Flash installed, or it is older than the required

Click below to install the latest version and then try again.

Get Adobe Flash player

Michał Szpak powraca z nowym albumem "Byle Być Sobą"

Michał Szpak powraca w wielkim stylu po niemal 3-letniej przerwie! Ponownie zachwyca swoim nieprzeciętnym głosem i autorskim materiałem muzycznym zawartym na albumie zatytułowanym „Byle Być Sobą".

Ten materiał wymyka się spod prób jakiejkolwiek klasyfikacji gatunkowej. Zupełnie jak jego autor, który nie daje się zaszufladkować. Płyta „Byle Być Sobą" zawiera 12 zróżnicowanych stylistycznie nagrań, które odzwierciedlają zainteresowanie artysty przede wszystkim klimatem muzycznym lat 80-tych i 90-tych, a nawet jego zamiłowanie do muzyki symfonicznej. W większości nagrań słyszymy „żywe" instrumenty. Poza tradycyjnym instrumentarium na płycie można również usłyszeć  skrzypce, altówkę, wiolonczelę czy kontrabas, a dzięki swoim niespotykanym umiejętnościom wokalnym Michał buduje niezwykły nastrój.

Ta niecodzienna mieszanka osadzona została w aktualnej i nowoczesnej stylistyce za sprawą ekipy, która wspólnie z Michałem Szpakiem pracowała nad materiałem. Album został wyprodukowany przez Beat Music, a za mastering odpowiedzialny jest Piotr Mańkowski z Coverius Studio.

Płyta jest już dostępna w przedsprzedaży pod poniższym linkiem: bit.ly/1X2IQ1a

Materiały prasowe: Sony Music Poland

Bookmark and Share