Aktualności

You do not have Flash installed, or it is older than the required

Click below to install the latest version and then try again.

Get Adobe Flash player

Michał Szpak: Eurowizja była ważną lekcją

Michał Szpak był gościem "Dzień Dobry TVN". Wokalista opowiedział o swojej przygodzie z Eurowizją, letniej trasie koncertowej oraz wykonał utwór "Rosanne". Wkrótce w sieci ma pojawić się teledysk do piosenki.

Michał Szpak może mówić o wyjątkowo udanych ostatnich miesiącach. W maju zajął 8. miejsce w konkursie Eurowizji, natomiast na początku czerwca zdobył Grand Prix Publiczności - Złote Opole. Obecnie wokalista intensywnie koncertuje, a jego debiutancka płyta "Byle być sobą" po raz drugi z rzędu jest najlepiej sprzedającym się krążkiem w Polsce.


Piosenkarz przyznaje, że najbliższą okazję do odpoczynku znajdzie dopiero w nowym roku. Wokalista zaznacza, że jego życie nabrało rozpędu po występie na Eurowizji oraz zwycięstwie w Opolu:

"Wszystko nabrało ogromnego rozmachu. Czas na odpoczynek znajdę może w styczniu. Ten rok zapowiada się intensywny koncertowo, co jest dla mnie ogromnym zaszczytem. Występy to nie tylko moja praca, ale również pasja i spełnienie marzeń" - stwierdził Szpak.

Więcej na: http://muzyka.interia.pl/wiadomosci/news-michal-szpak-eurowizja-byla-wazna-lekcja,nId,2242462#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Bookmark and Share