Aktualności

You do not have Flash installed, or it is older than the required

Click below to install the latest version and then try again.

Get Adobe Flash player

Michał Szpak chce reprezentować Polskę na Eurowizji.

Wiele osób zastanawia się, kto w tym roku będzie reprezentował Polskę w Konkursie Eurowizji. 16 lutego poznamy listę zakwalifikowanych artystów. Jednym z artystów, który bierze udział w preselekcjach, jest Michał Szpak. - Utwór, który wybrałem wraz z publiką, należy do bardzo trudnych wokalnie, czyli tak, jak Szpaki lubią najbardziej – mówi Plejadzie.

 

Choć do Eurowizji 2016 zostało jeszcze sporo czasu, to Polacy już zastanawiają się, kto będzie reprezentował nasz kraj. Zainteresowany udziałem jest Michał Szpak, który bierze udział w preselekcjach.


- Eurowizja to konkurs, który oglądam od najmłodszych lat. Możliwość zakwalifikowania się to dla mnie wielkie wyróżnienie. Przygotowania nie będą łatwe, ale dołożę wszelkich starań, by zaskoczyć publiczność – mówi nam Michał.

Wokalista, jak zawsze, będzie chciał zaskoczyć wszystkich nie tylko wykonaniem, ale także wyglądem.

- Strój będzie niezwykle ważnym elementem mojego show. Chciałbym poza niecodziennym image zaskoczyć jury niezwykle porywającym wykonaniem, nad którym pracuję ze swoim coachem - wyznaje Plejadzie.

Szpak wykona utwór "Color of Your Life".

- Utwór, który wybrałem wraz z publiką, należy do bardzo trudnych wokalnie, czyli tak, jak Szpaki lubią najbardziej – śmieje się wokalista.

Trzymamy kciuki!

 

Infornacje prasowe: http://plejada.pl/newsy/michal-szpak-chce-reprezentowac-polske-na-eurowizji-startuje-w-preselekcjach/wjekwy

Bookmark and Share