Aktualności

You do not have Flash installed, or it is older than the required

Click below to install the latest version and then try again.

Get Adobe Flash player

Jubileusz KOMBII w Polsacie

W piątek, 12 lutego Polsat pokaże jubileuszowy koncert zespołu KOMBII pt. „Królowie życia”. Z okazji czterdziestolecia duetu Grzegorz Skawiński i Waldemar Tkaczyk na scenie pojawią się nie tylko jubilaci, ale także wyjątkowi goście.

Muzyka Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka rozbrzmiewa w sercach fanów KOMBII, O.N.A i Skywalker. W trakcie jubileuszowego koncertu w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu zespół wykona najbardziej znane piosenki ze wszystkich muzycznych wcieleń. Koncert będzie składał się z trzech części. Będzie część symfoniczna, elektryczna, a także trzecia, w trakcie której na scenie pojawią się goście specjalni.

Wśród gości specjalnych koncertu pojawią się m.in. Margaret, Ewa Farna, Joanna Czarnecka, czyli „Ruda” z Red Lips i gitarzysta Lady Pank Jan Borysewicz. Koncert poprowadzą Agnieszka Kaczorowska i Kamil Baleja z RMF FM

Grzegorz Skawiński to gitarzysta, wokalista i kompozytor, ale przede wszystkim niezwykle charyzmatyczna postać. Współtwórca wielu hitów oraz płyt takich artystów, jak: Wanda Kwietniewska, Vader, Acid Drinkers, IRA, Golden Life, Liroy czy Robert Janson. Z kolei Waldemar Tkaczyk to basista, kompozytor i autor tekstów wielu ponadczasowych przebojów.

„Królowie życia. Jubileusz KOMBII” 12 lutego, godzina 22:00 w Telewizji Polsat.

Informacja prasowa: http://www.tvpolsat.info/news.php?readmore=7859

Bookmark and Share