Aktualności

You do not have Flash installed, or it is older than the required

Click below to install the latest version and then try again.

Get Adobe Flash player

Premiera koncertu Patrycji Markowskiej „Na żywo” w Kino Polska Muzyka

Gratka dla fanów Patrycji Markowskiej. 19 lipca i 9 sierpnia telewizja muzyczna Kino Polska Muzyka pokaże premierowo koncert artystki zarejestrowany w październiku 2014 r. w łódzkim klubie Wytwórnia.

Ten wyjątkowy koncert to ukoronowanie trasy koncertowej promującej płytę Patrycji Markowskiej pt. „Alter Ego". Poza utworami z tego właśnie albumu, artystka wykonała swoje największe przeboje. Na scenie gościnnie pojawili się Artur Gadowski - wokalista zespołu IRA oraz Wojtek Horny z O.N.A. Koncert został wydany w kwietniu br. na płycie DVD pt. „Patrycja Markowska Na żywo".

Kino Polska Muzyka, jako pierwsza stacja telewizyjna pokaże 45 minutową wersję tego koncertu w niedziele: 19 lipca o 22:00 oraz 9 sierpnia o 23:00. To będzie wyjątkowa okazja, żeby zobaczyć koncertowe aranżacje utworów: „Jeszcze raz",  „Deszcz", „Dzień za Dniem", „Nim się zamienisz w żart", „Wielokropek", „Księżycowy", „Drogi Kolego", „W hotelowych korytarzach", „Świat się pomylił". Wszystko w niezwykłej oprawie wizualnej i dźwiękowej.

Zapraszamy przed telewizory!!!

Bookmark and Share